×
×

דרופל Drupal

סטודיו VITI מתמחה בבניית אתרים בדרופל Drupal: מערכת ניהול תוכן בקוד פתוח. ( open source)

דוגמאות של בניית אתרים באינטרנט, בניית אתרים תדמיתיים, בניית אתרים לעסקים תוכלו לראות ב תיק העבודות >>>

מתוך הויקיפדיה

דרופל היא מערכת נפוצה ונוחה לניהול אתר. כולם יכולים להורידה, להתקינה ולהשתמש בה ללא תשלום. כיום, פועלים באמצעות דרופל אלפי אתרים מסוגים שונים. החל מאתרים ארגוניים, פורטלים ואתרים חברתיים ועד לאתרים אישיים ואתרים של עסקים קטנים. 
מדובר במערכת שמכוונת בעיקר למפתחים. 
על אף שבקהילה העולמית והמקומית נהוג להדגיש את קלות הניהול ללא קוד, היתרון היחסי והמאפיין העיקרי של דרופל הוא דווקא בתשתית ובכלים שהיא מציעה למפתחים. 
הורדה, התקנה והפעלה בשיטת "עשה זאת בעצמך" אמנם אפשרית, אבל דורשת נכונות להשקיע זמן ברכישת מספר מיומנויות יסוד, והשקעת זמן וכסף כדי להתאים את האתר לצרכים הספציפיים.

מתוך אתר הדרופל הישראלי

דרופל היא מערכת ניהול תוכן מתקדמת ועטורת פרסים, אשר מתבססת על קהילה בוגרת ותוססת של מאות אלפי חברים מסביב לעולם, מתוכם אלפי מפתחים מוכשרים. עובדה זו הפכה את דרופל לאחת ממערכות ניהול התוכן הטובות בעולם, ולבעלת אלפי רכיבים והרחבות, המרחיבים את אופן פעולתה, ומאפשרים למנהלי האתר, ולמשתמשים בו, להעשיר את חווית השימוש שלהם באתר.

דרופל הינה הפתרון המושלם לבניית מגוון מאוד רחב של אתרים, רשתות חברתיות, פורטלי תוכן, אתרי אינטראנט, פתרונות מסחר אלקטרוני. חברות פיתוח רבות בארץ ובעולם הבינו את הפוטנציאל הגלום בדרופל וכיום אתרים מובילים בארץ נבנים בעזרת הטכנולוגיה הזו.